SalonYatak Odası

30 TL Altında En Şık Halat Avize Modelleri

Ev dekorasyonunda ışıklandırmanın önemi tartışılmaz bir gerçektir. Işıklandırmanın bu kadar önemli olduğu yerde dekorasyona en çok katkı sağlayan ürün olan avizelere de özen göstermek gerekir. Son zamanlarda avize modelleri arasında halat avize modelleri ve kütük avize modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Halat avizelerin yapımında kullanılan halatlar odaya otantik bir görünüm katarken, ahşap avizeler de odanıza doğallık ve elegant bir görünüm sağlar. Sizlere bu yazımızda halat avizeler ve kütük avizeler hakkında fiyat bilgisi ve modellerini paylaşacağız. Yazımızı paylaşarak daha çok insana ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Son Zamanların Avize Modası: Halat Avizeler

Halat avizelere son zamanlarda ilgi giderek büyüyor. Odanıza katacağı hava ve şıklığı göz önüne alırsak bu ilgi oldukça doğal. Rustik halatlarla yapılan bu avizeler sizlere ev dekorasyonunuzu farklılaştırmak ve özelleştirmek için çok büyük fırsat sunuyor. Yapımında yardımcı eleman olarak demir profilleri kullanarak avizelere otantik bir görünüm de veriliyor. 30 TL altında en şık ve en ucuz halat avize modellerini fiyatlarıyla beraber görmek için galerimizde gezinebilirsiniz.

Galeride gördüğünüz ürünlere ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca “En Şık Patchwork Halı Modelleri” yazımızı okuyabilirsiniz.

Evlerde Doğallığın Göstergesi 2020 Ahşap Avize Modelleri

Evlerde doğallığı sağlamak için doğadan esintilerle evlerinizi dekore edebilirsiniz. Bunun için de ahşap avize modelleri sizlere oldukça yardımcı olur.

Kullanılan ağacın kalitesi, boyası ve ağacın kuru olup olmadığı fazlasıyla önemli olan bu avize modellerinde ayrıca halatlar da kullanılıyor. Hem halat hem de ahşap kullanılan avize modelleri odanızı doğayla iç içe bir havaya büründürüyor. Yapımında ahşap kullanılıyor olması ürünün fiyatını bir hayli yükseltse de sizler için 40TL’ nin altında ki ahşap avizeleri bulduk. Galerimize tıklayarak ürün fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

Daha fazla ucuz ahşap avize modeline ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. “Dekoratif Salon Duvar Aynası Modelleri” yazımızı okudunuz mu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu