Salon

Bellona İndirimli Oturma Grupları ve Fiyatları 2022

Türkiye’ nin en iyi mobilya firmaları listesinde en yukarılarda olan Bellona firmasının oturma gruplarında 2022 yılı için çok büyük kampanya ve indirimleri mevcuttur. Sizler için oturma ve salon gruplarındaki bu indirimleri ve ürün özelliklerini derledik. Ayrıca “Türkiye’deki En İyi Mobilya Firmaları 2022 Listesi” yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bellona 1995 yılından beri ülkemizde mobilya sektöründe hizmet veren büyük bir firmadır. Ürünlerindeki çeşitlilik ve modern tasarımlar sayesinde kullanıcılarının her zaman gözdesi olan Bellona Mobilya yapmış olduğu bütün mobilyalarda kaliteyi ve estetiği göz önünde tutmaktadır. Zaman zaman büyük kampanyalara imza atan firma 2022 yılında oturma grupları ve salon takımlarında yaptığı indirimlerle oldukça ses getirdi. 2023’ e az bir vaktin kalmasından dolayı yılsonu indirimlerinin de yavaş yavaş başlayacağını belirtelim. Bellona oturma grupları kampanyalı ürünler her zaman olduğu gibi kalite ve estetikten ödün vermemektedir. Birçok renk ve fiyat seçeneği sunulan kampanyalı ürünleri fiyat bilgileriyle beraber sizler için inceledik. Taksit imkânları için verdiğimiz linklerden ürünlere gidebilirsiniz.

Ruby Majör Takımı

Modern çizgilerin estetikle birleşmesiyle oluşan bu ürün oturma odanızın havasına oldukça şık bir dokunuş yapacaktır. Bu oturma grubunda kullanılan kumaşların kolay silinebilir özellikte olması da temizlik açısından oldukça avantajlıdır. Ayrıca oturma grubundaki kanepelerin yatak olma özelliğini de bilmenizde fayda var. Bu özellikle sahip olan şık oturma grubu 4.808,00 TL’ ye satılmaktadır.

Tina Lüks Oturma Grubu

Renkli kumaşları ve berjerleriyle beraber odanızda spor bir görünümün yanında şıklığı da getirecek olan bu oturma grubunda sağlığa zarar vermeyen süngerler kullanılmıştır. Ayrıca kolay temizlik imkânı sağlayan yüksek ayaklar, kullanılmayan eşyaları koyabileceğiniz depolama alanları, yatak olma özelliği ve kolay temizlenebilir deri ve kumaş kullanılmış olması da diğer avantajlarıdır. Bu Bellona oturma grubu 5.097,00 TL’ ye satılmaktadır.

Tina Uzanmalı Köşe Takımı

Dar alanlar için oldukça etkili ve konforlu bir çözüm olarak karşımıza çıkan bu ürün depolama özelliği, ürünü sağ veya sol olarak kullanma imkânı ve temizlenebilir kumaştan üretilmiş olmasından dolayı evinize birçok avantaj sağlayacaktır. Renkli berjeriyle de oturma odanızı adeta modern bir tabloya dönüştürecektir. Bellona bu köşe takımı için tavsiye edilen fiyatı 3.044,00 TL belirlemiştir.

Tina V Köşe Takımı

Oturma odanızda bu ürünü kullanmanız sizlere oldukça büyük imkânlar sunacaktır. Kullanılan sistem sayesinde en ufak bir alan kaybı olmadan tamamen ideal oturma odanızı dekore edebilirsiniz. Kullanılan kumaşın kalitesi sizleri ayrıcalıklı hissettirecektir. Bellona köşe takımının fiyatı 5.284,00 TL’ dir.

Ruby Uzanmalı Köşe Takımı

Fonksiyonel tasarımlarıyla her zaman adından söz ettiren Bellona bu ürününde de fonksiyonelliğinin yanında yaptığı tasarımla şıklık ve estetikliği de elden bırakmamış. Yatak olma özelliğini de barındıran bu köşe takımı misafirleriniz geldiği zaman onlara oldukça rahat bir yatak olacaktır. Bu ürün için Bellona’ nın tavsiye ettiği fiyat ise 2.499,00 TL’ dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu