Yatak Odası

Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları [İnceleme 2022]

Bellona yatak odası takımları birçok modeli ile yatak odası almak isteyen insanların kesinlikle incelemesi gereken bir marka. Yatak odaları evlerimizin en önemli odalarından bir tanesidir. Günün yorgunluğunu attığımız, kaliteli bir uyku çekmek isteyeceğimiz odanın tasarımına, mobilya kalitesine ve yatak kalitesine dikkat ederiz. Bellona markası yatak odaları için onlarca model sunarak müşterilerin en çok tercih edilen yatak odası takımı üreticilerinden biri olmuştur. Bu yazımızda bütün Bellona yatak odası modelleri, fiyatları ve özelliklerini inceleyeceğiz.

Montego Yatak Odası

Bellona yatak odası modelleri montego

Modern tarzı yansıtan bu takım 5 Kapılı Gardırop +Makyaj Masası +Makyaj Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodin içeriğiyle beraber 15.660 TL’ ye satılmaktadır. İsteğinize göre gardırobu büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Palvin Yatak Takımı

Bellona yatak odası modelleri palvin

Lofty ve country tarzın göstericisi olan bu takımda kapak stoplama sistemi sayesinde kapaklar ve çekmeceler hızlıca kapanarak ses çıkarmamaktadır. Ayrıca bu frenli menteşe sistemi ürünlerin ömrünü uzatmaktadır. 5 Kapılı Gardırop +Makyaj Masası +Makyaj Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodin fiyatı 10.170 TL’ dir.

Sanvito Yatak Odası

Bellona yatak odası modelleri sanvito

Ceviz ve krem renklerinin kullanıldığı bu modelde kulp ve ayak detaylarıyla da zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Her modelde olduğu gibi bu modelde de gardrop büyüklüğünü kendiniz seçebilirsiniz. 4 kapaklı gardırobun olduğu grubun fiyatı 10.030 TL’dir.

Ayrıca;

Leny Yatak Odası Takımı

Modern tarz ile tasarlanan Leny beyaz renklerin hâkimliğiyle de sade bir görüntü oluşturmaktadır. Takımın içindeki ürünlerin herkesin ihtiyacına yönelik olması da bu grubun kalitesini arttırmaktadır. Uygun fiyatı sayesinde de herkes tarafından büyük ilgi görmektedir. 5.490 TL’ ye satılmaktadır.

Solven Yatak Odası

Modern avangard tarzında üretilen solven ince detayları sayesinde şık bir üründür. Kullanım kolaylığını arttıran frenli menteşe sistemi ve temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar sayesinde oldukça tercih edilen bir üründür. 10.610 TL fiyatı ile de müşterilerin ilgisini çekmiştir.

Ayrıca;

Bütün Bellona yatak odası modellerini incelediğimiz fiyat bilgisi verdiğimiz ekstra bütün modelelr hakkında konuştuğumuz İyi Dekor Youtube kanalına da göz atabilirsiniz.

Marianna Yatak Odası

marianna Bellona yatak odası modelleri

Bellona’ nın Premium serisinde yer alan Marianna Takımının  5 Kapılı Gardırop +Makyaj Masası +Makyaj Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodin fiyatı 17.810,00 TL’dir.

Perlino Yatak Odası

bellona yatak odası takımları 2021

Beyaz renginin tercih edildiği modelin fiyatı 8.654 TL’ dir. Zarif detayları sayesinde şıklığından ödün vermeyen ürünün kolay kullanımı da potansiyel müşteriler için önemli bir kriterdir.

Bellona Vilza Yatak Odası

vilza yatak doası takımı

Modern-Country tarzı ve beyaz-meşe renklerinin kombinlenmesiyle üretilen modelin fiyatı 8.540,00 TL’dir. Vilza modelinin en önemli özelliklerinden birisi kolay kullanım sağlayan kapakların ve çekmecelerin ömrünü uzatan frenli menteşe sistemidir.

Bellona Loren Yatak Odası Takımı Modelleri

Dolap içi aydınlatma, gardırop içi çekmece, pantolon ve kravat askısı gibi birçok ekstra özelliği kolay kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kadınların takılarını, erkeklerin saatlerini ve kol düğmelerini koyabilecekleri ekstra özel aksesuar bölmesi de mevcuttur. 3 Kapılı Gardırop+2 Kapılı Gardırop+Makyaj Masası+Makyaj Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+Sağ Komodin+Sol Komodin fiyatı 10.395,00 TL’ dir.

Mavenna Yatak Odası Takımı

mavenna yatak odası takımı bellona

Bellona yatak odası modelleri içinde renklerinin uyumu ve Bellona kalitesiyle birleşince odanızda şık bir görüntü ve uzun kullanım ömrüyle beraber mantıklı seçimlerden bir tanesi olan Mavenna ürününün fiyatı 8.660,00 TL’dir.

Carlino Bellona Yatak Odası Takımı Modeli

Alternatif gardırop büyüklüğü, gizli çekmeceleri ve özel aksesuar bölmesi gibi avantajlarıyla beraber bu ürünün fiyatı 11.590,00 TL’ dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu