BahçeEv Tekstili

Çay Seti Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021

Çay seti koltuk takımı son zamanlarda oldukça popüler olan ve evlerimizde, balkonlarımızda kullanarak şıklığımıza şıklık katan ürünlerdir. Çay seti koltuk takımları hakkında internette sadece satıcıların vermiş olduğu bilgiler olduğu için bu konu hakkında okurlarımızın isteği üzerine çay seti koltuk takımlarını, balkon oturma gruplarını detaylıca fiyat-performans ve bu ürünleri alırken satıcılara sormanız gereken sorular hakkında detaylıca konuşacağız.

Çay seti koltuk takımları genellikle geniş balkonlarda kullanılmasına rağmen evimizin her köşesinde kullanmaya müsait ve oldukça şık mobilyalardır. Genellikle bir tane ikili koltuk iki tane de tekli berjerden oluşan çay seti oturma gruplarında binlerce renk ve model seçeneği mevcuttur.

çay seti koltuk takımı

Balkon Çay Seti Mobilyalar

Sıcak yaz günlerinin en uğrak terleri olan balkonlar da artık dekorasyona ihtiyaç duymaktadır. Balkonlarımız için ailelerimizle, sevdiklerimizle oturabileceğiniz yüzlerce çeşit balkon çay seti mobilyalar bulunmaktadır.

Çay Seti Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çay setlerini seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey yapıldığı malzemedir. Çay setleri genellikle gürgen ağacı kullanılarak yapılmasına rağmen bazı üreticiler daha ucuza mal edebilmek için kavak ağacı kullanmaktadır. Gürgen ağacı daha sağlam olduğu için Gürgenden yapılmış çay oturma setlerini seçmeniz daha iyi olacaktır. Diğer önemli olan konu ise sünger kalitesi. Oturma grubunda kullanılan sünger direkt olarak sizlerin konforunu etkileyeceği için bu konu hakkında da satıcıyla görüşün. Süngerin kalınlığı oldukça önemli bir konudur.

çay seti koltuk takımı en ucuz

Balkon Çay Seti Modelleri

Firmalar binlerce renk ve modellerde çay seti oturma grupları sunuyor. Rengarenk ve desenli kumaşlardan üretilen balkon çay seti oturma grupları için sizlere birkaç model derledik. Ayrıca sizler için çay seti koltuk grupları için fiyat aralığı da vereceğiz. Yukarda bahsettiğimiz gibi genelde bir tane ikili ve iki tane tekliden oluşan çay seti koltuk takımı en ucuz n11’ de 349 TL’ye satılırken en yüksek beş bin liraya kadar satılmaktadır.

En Ucuz Çay Seti Koltuk Takımı

En ucuz çay seti koltuk takımını öğrenmek iyidekor.com ekibi olarak birazcık zor oldu. Piyasada birçok marka olmasına rağmen e-ticaret sitelerinden teker teker sizler için en ucuz çay seti koltuk takımını araştırdık. N11, Trendyol, Gittigidiyor ve Amazon e-ticaret sitelerinde yaptığımız araştırmalar sonucunda balkon(çay seti) oturma grubu üçlü olarak en ucuza n11 sitesinde 349 TL’ ye satılmaktadır.

balkon çay takımı

Sahibinden Çay Seti Koltuk Takımı

Sahibinden sitesinde çay seti koltuk takımı almak çoğu zaman daha ekonomik olabilir. Çünkü, sahibinden internet sitesinde bazı yerel üreticiler de bu ürünü satıyor. Ayrıca, yeni alınmış oturma grupları bazen kullanılmadan satılabiliyor. Sizler için birkaç ilanı listeleyeceğiz.

İlan 1 1.349 TL

İlan 2 299 TL

N11 Balkon Çay Seti

N11 sitesinde birçok satıcı bulunduğu için birçok model ve renkte balkon çay seti bulabilirsiniz. Hatta yorumlara bakarak o ürünü almış kişilerin direkt kendi tecrübelerini ve fikirlerini öğrenebilirsiniz. N11 sitesinden balkon çay seti ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlan 1 1.299 TL (Ücretsiz Kargo)

İlan 2 490 TL (Ücretsiz Kargo)

balkon çay takımı modelleri

Vivense Çay Takımı

Vivense son yıllarda mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren, Türkiye’ nin en iyi mobilya firmaları listesinde yer alan kaliteli bir mobilya markasıdır. Vivense çay takımları konusunda da kendi kalitesini ve tasarımlarını önce çıkararak ürettiği ürünleri oldukça ilgi görmektedir. Örnek birkaç oturma grubu buradan inceleyebilirsiniz.

Kilim Mobilya Çay Setleri

Yıllardır ülkemizde mobilya sektöründe hizmet veren Kilim markası çay setlerinde de kendini gösteriyor. Ürün yelpazesi çok geniş olmasa da çay seti alırken bu firmayı da incelemek iyi olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu