BanyoÇalışma OdasıMutfakSalonYatak OdasıYemek Odası

DYO Boya 2022 Renk Kataloğu, Ürün,Fiyat Bilgisi ve Boya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç mekân tasarımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de duvar boyası rengidir. Tasarımlarınızda oluşturmak istediğiniz havayı, yapmak istediğiniz vurguyu duvar renginizle kolayca halledebilirsiniz. Oturma odanızda sıcak bir ortam oluşturmak istiyorsanız kırmızı/magneta tonlarını veya turuncu/bakır tonlarını kullanabilirsiniz. Ya da daha soğuk ama modern bir tablo çizmek istiyorsanız mavi veya gri tonlarını kullanabilirsiniz.

Duvar Rengi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Duvar boyamızı seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli husus beraber bir bütün oluşturacak mobilyalarımızdır. Oluşturacağınız sinerjiyi zıt renkler seçerek duvarlarımızı ve mobilyalarımızı ayrı ayrı ön plana çıkartabilir, benzer renkleri kullanarak bir bütün olarak ortak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bu seçim tamamen sizlerin kişisel zevklerine kalmış durumda.

Diğer dikkat etmeniz gereken konu ise odanızda oluşturmak istediğiniz ortam. Kullandığınız avizeler ve mobilyalar daha Retro bir hava oluşturuyorsa renginizi de bu konsepte uygun seçmelisiniz. Ayrıca odanızın ışık alma durumu da duvar renginizi seçmenizde önemli bir etken olmalıdır. Işık alan mekanlarda isterseniz daha karanlık tonlar kullanabilirken, ışık alma konusunda zengin olmayan iç mekanlarda koyu renkler kullanmanız odanızın gereğinden fazla karanlık olmasına sebep olabilir.

İç cephe boya sektöründe ülkemizde hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere DYO markasının 2022 iç cephe renk kataloğunu göstereceğiz. DYO kullanıcılara hem kaliteli hem de uygun fiyatlı imkânlar sunmaktadır. DYO Boya 2022 renk kartelası ve ürünlerini sizler için derledik. Görselleri büyütmek için üzerine tıklayınız.

Dyo Boya her ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir. DYO boya ürünlerini de sizler için listeledik. Görselleri büyütmek için üzerine dokunun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu