MutfakSalonYatak OdasıYemek Odası

Filli Ustam Nedir? Detaylı Fiyat İncelemesi 2021

Filli ustam hizmeti Türkiye’nin kaliteli iç cephe boya markası olan Filli Boya tarafından verilmektedir. Filli Boya, 1988’ de kurulan Betek Boya ve Kimya A.Ş’ nin bir markasıdır. Filli Boya sağlıklı boya, silinebilir boya, dekoratif boya, anti-küf boya gibi bir çok çeşit ve çok geniş renk yelpazesiyle iç cephe boya konusunda oldukça söz sahibi bir firmadır.

Evlerimizde istediğimiz ambiansı oluşturmamızda çok büyük önemi olan duvar boyaları konusunda herkes oldukça kaliteli hizmet almak ister. Çünkü kötü kalite ve işçilik sizleri hayallerinizden çok uzaklaştırabilir. Boya işçiliğinin çok önemli olduğunu bilen Filli Boya karşımıza Filli Ustam projesiyle çıkıyor. Bu proje sayesinde kaliteli boya ustaları bulmak oldukça kolay olacak gibi görünüyor.

filli ustam kayıt

Filli Ustam Nedir?

Filli boya ustam projesi iç cephe boya yaptırmak isteyen kullanıcılarla alanında uzman, filli boya eğitimi almış ustaları buluşturan bir sistemdir. Sistemden faydalanmak oldukça kolay; https://filliustam.com/ sitesine gidip adresinizi giriyorsunuz ve Filli Boya Ustaları sizinle iletişime geçiyor. Daha sonra iç cephe boyasının yapılacağı adrese gelip keşif yapan filli ustalar sizlere fiyat veriyor. Anlaşmanız durumunda Filli Boya kalitesiyle evinizi yeni renklerine kavuşturuyorsunuz.

Filli Boya bu hizmetinde sizlere garantili boya ve usta kalitesi sunuyor. Kullanılan boyanın yanında yapılan işçilik için de 2 yıllık bir garanti sözü veriyor. Detaylı garanti bilgisi için https://filliustam.com/tr/garanti-sartlari  ‘ ni ziyaret edebilirsiniz.

filli ustam fiyatlar

Filli Ustalar İletişim Bilgileri ve Müşteri Hizmetleri Numarası

Herhangi bir konu için Filli Boya’ ya ulaşmanız gayet basittir. Filli Boya’nın internet sitesine buradan tıklayarak gidip formu doldurabilir veya 444 1 222 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Filli Boya Ustam’ a ulaşmak için de buraya tıklayıp formu doldurabilirsiniz.

filli ustam hediye kataloğu

Filli Usta 2021 Fiyatları

Filli Ustam internet sitesinde herhangi bir fiyat bilgisi paylaşmamakta olup, filli ustalar internet sitesi üzerinden keşif için adres bırakıp ustalardan bilgi alabilirsiniz.

Sisteme Nasıl Kayıt Olabilirim?

Eğer siz de boya ustasıysanız ve filli ustama kayıt olmak istiyorsanız öncelikle sisteme buradan kayıt olabilirsiniz. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA! Daha sonrasında filli boya gerekli prosedürleri yerine getirecek sizlerle iletişime geçecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu