Ev TekstiliSalonYatak OdasıYemek Odası

Modern Duvar Kâğıdı Modelleri 2022 (Kapsamlı)

Günümüzde ev dekorasyonlarında hemen her evde birbirinden çok şık ve modern renk ve desenlerde duvar kâğıdı modelleri fazlaca tercih ediliyor. En çok tercih edilen modern duvar kâğıdı modellerinde taş desenli olan modeller çok moda diyebiliriz. Taş desenli duvar kâğıdı modelleri yaşam alanlarınıza doğal ve modern bir hava katıyor. Özellikle TV ünite modeli arkasındaki duvar da şık bir görünüm sergilemekte.

Modern Duvar Kâğıdı Modelleri 2022

modern duvar kağıdı modelleri

Son yıllarda ithal duvar kâğıtları daha fazla ilgi görmektedir. Tüm modern ev dekorasyonu içeresinde birbirinden farklı tarz ve modelde zengin bir çeşide sahip olduğunu görmekteyiz. Evinizin tarzına uygun modern duvar kâğıt modelleri hem kullanım olarak hem de temizlik açısından olarak oldukça ideal. Modern duvar kâğıtları sade ve renkli modelleri ile tercih edilebileceği gibi desenli ve hareketli modellerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

modern duvar kağıdı modelleri 2021

Özellikle de zarif, modern ve şık desenlerin kullanıldığı modeller en çok ön plana çıkanlar arasında yer almaktadır.  Asimetrik desenler, şık işlemeler ve modern görünüme sahip modelleri ile duvar kâğıtları evlerinizin  dekorasyonunuzu tamamlamanızda sizlere çok yardımcı olacaktır. Modern rengârenk duvar kâğıtları ile evlerinizde farklı bir dekorasyon yaratabileceksiniz. Modern duvar kâğıdı modelinizi seçerken ilk dikkat etmeniz gereken önemli bir detay olaraktan evinizin, mobilyalarınızın, halı ve perdelerinizin renk uyumlarına göre tercih etmelisiniz.

Desenli ve Çiçekli Duvar Kâğıdı Örnekleri

en yeni duvar kağıtları

Çiçek, yaprak, geometrik desenler gibi pek çok tasarımdan oluşan modern duvar kâğıdı modellerinden kesinlikle sizde bir modelini seçerek evinize çok ayrı bir görsellik verebilirsiniz. Modern duvar kâğıdı kaçınılmaz bir dekor malzemesi olduğunu kesinlikle gözden kaçırmamalısınız. Son yıllarda ise daha modern çizgilerden oluşuyor. Özellikle üç boyutlu çizimler oldukça fazla yer alıyor. Modern duvar kâğıdı modelleri evinize aydınlık ve huzurlu hava katacaktır. Son derece muhteşem tasarımlara sahip olan Modern duvar kâğıtları bambaşka bir güzelliği duvarlarınıza yansıtacaktır.

3 Boyutlu Duvar Kâğıdı Modelleri 3D

Evlerinizi renklendirmenin ve daha şık yapmanın yeni bir yolu var. Yeni 3D duvar kâğıdı modelleri ile evinizin görünüşünü yeniden düzenleyin. Son zamanlarda duvar kâğıtları gene çok moda olmuş durumda.
Duvar boyaları yavaş yavaş yerini duvar kâğıtları modellerine bırakmakta diyebiliriz. Yeni 3 D duvar kâğıtları ile dekoratif alanlar yaratmak ve duvar dekorasyonuna yenilik katmak isteyenler için çok iyi bir alternatif olacaktır. . Duvarınızdan daha iyi faydalanmak ve evinize sahip olabileceği en iyi görseli kazandırmak için 3D duvar kâğıtları modelleri, uygulamalarınız arasında bulundurmalısınız. Sadece evleriniz için değil Ofis, büro, işyeri dekorasyonunda bu 3D duvar kâğıtları modellerini kullanabilirsiniz. Çeşitli yapı marketlerde karşınıza gelebilecek olan 3D duvar kâğıtlarından satın alabilir evlerinizi hareketlendirebilirsiniz. 3D duvar kâğıdı modelleri arasında parlak yüzeyli, mat yüzeyli, desenli, sade, modern ya da klasik model ürünler bulabilirsiniz. Aşağıda sizler için hazırladığımız örnek modellere bakmadan seçim yapmayın.

Duvar Kâğıdı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

3 boyutlu duvar kağıdı modelleri

Evimiz olsun iş yerlerimiz olsun dekorasyonda duvar kâğıdı önemli bir noktadır. Mekânın havasını çok rahatlıkla değiştirebilen duvar kâğıtları hem çok heyecanlandırıcı hem de çok uğraştırıcıdır. Duvar kâğıdı seçiminde bazı önemli noktalar var;

– Öncelikle nasıl bir ortam yaratmak istediğimize karar vermemiz gerekir. Sade ya da hareketli, hâkim olmasını istediğimiz havayı tasarlamış olmamız önemlidir.

– Evimizin tarzını saptayıp göz önünde bulundurmamız gerek. Mobilyalar, perdeler ve duvar kâğıtları bir bütün olmalıdır.

– Bir başka noktada mekânın geniş veya küçük, karanlık ya da aydınlık olması ile ilgilidir. Karanlık ve küçük odalarda koyu renkli ve çizgili duvar kâğıtları kullanmaktan kaçının. Çok geniş ve aydınlık mekânlarda ise daha desenli ve renkli duvar kâğıdı kullanmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu