Çalışma OdasıMutfakSalonYatak OdasıYemek Odası

Peli Parke Modelleri ve İncelemesi: Peli Parke Nasıl? Laminat Fiyatları?

Peli Parke, 1953 yılında kurulmuş Turanlar Group’ un bir koludur. Kağıt sektöründen inşaat kalıp sektörüne kadar birçok sektörde boy gösteren Turanlar Group parke sektörüne de Peli Parke ismiyle girmiştir. Peli ismini pelit ağacından gelen şirket yıllardır bu sektörde yüzlerce çeşit parke modelleriyle hizmet vermektedir.

Her alana, isteğe göre ürün bulunduran Peli Parke’ nin bir çok koleksiyonu vardır. Zeminlerinizde zarafet oluşturmak için “Elegance Collection”, konforlu zeminler isteyenler için “Comfort Collection”,  ahşap ruhunu her zaman hissetmek isteyenler için “Golden Collection” vardır.

Peli Parke Renkleri

Bünyesinde birçok renk barındıran Peli Parkenin birkaç modelini ve rengini sizler için derledik. Bütün renkleri görmek ve iletişim için Buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Parkeler ile duvarların uyumu evinizde sağlamak istediğiniz havanın anahtarıdır. Uyumlu seçilmiş zemin ve duvar renkleri evinizin havasını istediğiniz şekilde oluşturmanıza izin verir. Duvar rengi konusunda daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak “2020 İç Cephe Boya Renk Kataloğu”na ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu