SalonYatak Odası

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları Listesi 2021

En iyi mobilya markaları hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir çünkü mobilya seçimi evimizi dekor ederken en kararsız kaldığımız konulardan biridir. Ülkemizde mobilya sektöründe hizmet veren bir sürü firmanın olması da karar vermeyi zorlaştırır. Her firmanın bizlere sunduğu özellikler farklıdır mesela bir firma kaliteli ve pahalıdır, diğeri daha uygun fiyata daha fonksiyonel ürünler üretebilir. Sizler için ülkemizde hizmet veren en iyi mobilya markalarını açıklayacak, iletişim bilgilerini vereceğiz. İyi okumalar.

1-IKEA

türkiyedeki en iyi mobilya markaları 2021

İsveç’te kurulmuş olan mobilya ve dekorasyon firması 2005 yılından itibaren ülkemizde hizmet vermektedir. Firma genel olarak sade yaşam ve pratikliği benimsemiş ve ürünlerini bu düşünce tarzıyla üretmektedir. IKEA’ nın avantajlarından birisi de ürünleri tek parça alabileceğiniz gibi parça parça da alabiliyorsunuz. İstediğiniz parçaları kombinleyerek tasarladığınız ürüne daha kolay ulaşabiliyorsunuz.

IKEA’ nın ürünlerini görmek için tıklayınız.

Ikea mobilya

 2- Bellona

dünyadaki en iyi mobilya markaları

1997 yılından beri hizmet veren Türk firması olan Bellona ürün yelpazesi genişliği ve kalitesiyle bizlere hitap etmektedir. Her sene yeniliklere öncülük eden firma modern görünümü kalitesiyle beraber evlerinizi taşır.

Bellona’nın ürünlerini görmek için tıklayınız.

dünyadaki en iyi mobilya markaları 2021

3-İstikbal

Bellona ile aynı holdingin markasıdır. Temel prensipleri ürünlerini oldukça geniş kitlelere ulaştırmaktır. Bundan dolayı mağazalarında her seviye kalitede mobilya bulabilirsiniz. Hatta İstikbal tarafından hazırlanan düğün paketleri yeni evlenecek olan çiftlere maddi konuda oldukça yardımcı olmaktadır. Yatak odası, yemek odası ve oturma gruplarını paket haline getirip kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak mobilya seçme sürecini oldukça pratikleştirir.

İstikbal’in ürünlerini görmek için tıklayınız.

En İyi Mobilya Markaları İstikbal

4-Enza Home

dünyadaki en iyi mobilya markaları listesi

Enza Mobilya aslında ülkenin en büyük yatak üreticisi olan Yataş’ ın mobilya markasıdır. Enza Home mağazalarında genellikle modern görünüm hakimdir. Ürünlerinin kalitesi kullanıcılar tarafından onaylanmaktadır. Özellikle koltuk takımlarında kendi çizgileri hakimdir. Piyasadan daha farklı tasarımları Enza Home mağazalarında görmek mümkündür. Fiyat konusunda da piyasa ortalamasının biraz üzerindedir.

Enza Home’un ürünlerini görmek için tıklayınız.

en kaliteli mobilya firmaları listesi 2021

5-Doğtaş

En İyi Mobilya Markaları Doğtaş

Yıllardır kalitesinden ve tarzından ödün vermeyen Doğtaş ülkemizde hizmet veren en iyi mobilya markaları arasında bulunuyor. Genç odaları, çocuk odaları, yatak odaları ve diğer mobilya ürünlerinde birçok modeli  vardır. Modelleri kullanışlılık ve sağlamlık ölçütlerine göre tasarlanır ve üretilir.

Doğtaş Mobilya’ nın ürünlerini görmek için tıklayınız.

6-Kelebek Mobilya

türkiyedeki en iyi mobilya markaları listeleri

Türkiye’ nin eski firmalarından biridir. Modern mobilya üretimine 1978 yılında başlamış olan firma, bizlere ihtiyaçlarımız doğrultusunda ekonomik çözümler üreterek kullanıcılarından iyi not almıştır.

Kelebek Mobilya’ nın ürünlerini görmek için tıklayınız.

7-Alfemo

En iyi mobilya markaları listesinde yer alan diğer bir firma Alfemo ülkenin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla beraber kolay erişilebilir bir firmadır. Ürünleri kalite, estetik ve kullanışlılık konusunda oldukça iyidir.

Alfemo’ nun ürünlerini görmek için tıklayınız.

8- Mudo Concept

Küçük bir firma olarak başlayıp daha sonra ürünlerinin sevilmesiyle ivme yakalayıp hızlıca büyüyen firma ayrıca outlet mağazalarında uygun fiyatlı ürünler sunarak bizlere yardımcı oluyor.

Mudo Concept’in ürünlerini görmek için tıklayınız.

9-Adore Mobilya

2020 en iyi mobilya markaları listesinde bulunan diğer bir firma ise Adore Mobilya’dır. Firma uygun fiyat konusunda ülkemizde en üst sırada bulunan firmalardan birisidir. Fiyat konusunda kendini üzmek istemeyen herkesin Adore Mobilya mağazalarına uğraması gerektiğini söyleyebiliriz.

Adore Mobilya’nın ürünlerini görmek için tıklayınız.

10- Vivense

Son yıllarda büyüyen e-ticaret söktörünü mobilya sektörüyle birleştirerek oldukça yenilikçi bir firma olmuşlardır. İnternet siteleri üzerinden en çok satılan ürünleri bazı illerde açmış olduğu mağazalarında sergiler. Kaliteli, estetik ve ergonomik ürünleri olan Vivense Mobilya fiyat aralığı olarak piyasa ortalamasının bir tık üzerinde olabilir. Ayrıca firma, sizlere iç mimarlarla destek verip evinizi dekore etmenize yardımcı olur.

Vivense’ nin ürünlerini görmek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu